Vybrané implementace u našich zákazníků – automobilové odvětví


1CAR, s.r.o.

Logo 1CAR

Společnost 1CAR, s.r.o. nabízí vysoce profesionální a kvalitní servis osobních i užitkových vozů všech značek, včetně amerických – především Chrysler Jeep. Kromě autoservisu a pneuservisu nabízí i mnoho dalších motoristických služeb v duchu hesla „Vy jezdíte, my se staráme“. Nejen pro firmy, ale i pro fyzické osoby nabízí Operativní pronájem, který zajišťuje veškeré služby spojené s provozováním a vedením vozového parku, včetně služby „Odvoz – dovoz“, tzn. pro Vaše vozidlo si dojedou na Vámi určené místo.
Společnost 1CAR využívá modulu Autoservis k řízení mechanických, diagnostických, klempířských a lakýrnických oprav. Více se dozvíte na webových stránkách této společnosti www.1car.cz.

Kontakt a reference: Pan Daniel Václavek
Praha 11, Vojtíškova 1828/4, tel: 777 000 321-2


Autoservis Garant s.r.o.

Logo Autoservis Garant

Společnost Autoservis Garant s.r.o. provozuje autoservis na Praze 3 a používá pro řízení svého autoservisu náš IS Carsystem. Provádějí kompletní servisní služby, servis klimatizací, asistenční služby, pneuservis, výměnu autoskel, čištění karosérií a interiérů vozidel, autopůjčovnu. Více se dozvíte na webových stránkách této společnosti www.autoservis-garant.cz.

Kontakt: Pan Aleš Kaiser
Praha 10, Průběžná 3210/80B, tel: 777 612 763


Auto – Moto Riegger s.r.o.

Logo Auto - Moto Riegger

Společnost Auto – Moto Riegger s.r.o. je na českém trhu již od roku 1991. Její okruh činností je velice široký. Zabývá se prodejem a dodávkou náhradních dílů na automobily všech značek, prodejem náhradních dílů a příslušenství na motocykly a v neposlední řadě také prodejem nových automobilů Suzuki a servisem všech značek osobních a off-road automobilů.
Oblast prodeje náhradních dílů a tuningových doplňků se zaměřuje jak na maloobchodní, tak i velkoobchodní prodej a součástí servisních služeb je i úschova pneu.
Pro realizaci veškerého skladového hospodářství, účetnictví, prodeje a poskytování servisních služeb využívá firma IS CarSys, na který přešla z jiného, nedostatečně vyhovujícího IS, používaného dříve.
Více se dozvíte na webových stránkách této společnosti www.riegger.cz nebo www.suzukiauto.cz.

Kontakt a reference: Pan Jakub Jursík
Praha 9 – Prosek, Litoměřická 4, tel: 283 882 242


Auto Mleziva

Logo Auto Mleziva

Autoservis MLEZIVA, který úspěšně působí na trhu již od roku 1997 se specializuje na kompletní opravy vozů z koncernu VOLKSWAGEN (AUDI, SEAT, ŠKODA a VOLKSWAGEN) včetně diagnostiky a seřizování.
Provádí karosářské a mechanické práce, pneuservis, seřizování geometrie kol, výměna olejů. Dále montáž alarmů, autorádií a handsfree, a také provádí repase alternátorů a starterů. Jako bonus zajištují STK, měření emisí, a prodej náhradních dílů na všechny typy vozidel.
V prostorách servisu se nachází také prodejna náhradních dílů a drobných automobilových doplňků. 
Více se dozvíte na webových stránkách této společnosti www.automleziva.cz.

Kontakt a reference: Pan Jiří Mleziva
Praha 5, Nádražní 772/54, tel: 602 428 491


Autoservis Bureš

Logo Autoservis Bureš

Autoservis Bureš nabízí komplexní servisní služby na všechny typy osobních i užitkových automobilů. Tento servis provozuje mechanickou dílnu, klempírnu, lakovnu a půjčovnu. Zajišťuje odtahy vozidel po celé ČR i mimo ČR svým vlastním odtahovým vozem. Více se dozvíte na webových stránkách této společnosti www.autoservis-bures.cz.

Kontakt a reference: Pan Jan Bureš
Praha 5, Puchmajerova 9, tel: 251 621 636


Autoservis KLM s.r.o.

Logo Autoservis KLM

Autoservis KLM S.r.o. je servis nabízející komplexní servisní služby na všechny typy osobních i užitkových automobilů. Tento servis provozuje mechanickou dílnu, klempírnu, lakovnu a pneuservis. Více se dozvíte na jejich webových stránkách www.autoservisklm.cz.

Kontakt a reference: Pan Kamil Veselý
Praha 4, Pod Stárkou 371, tel: 261 226 792


BARUM TURNOV Bohumil Havel

Logo Barum Turnov

Autorizované Auto Barum Centrum zajištuje pneuservis a autoservis pro všechny motorová vozidla. Nad rámec rychlého servisu konceptu BestDrive zajišťují také diagnostiku motorů, geometrii náprav a servis klimatizací.
Více se dozvíte na jejich webových stránkách www.barumtrutnov.cz.

Kontakt a reference: Bohumil Havel
Turnov, Přepeřská 1308, tel: 481 323 313


DEKOM SYSTEM s.r.o.

Logo Volvo

Společnost DEKOM SYSTEM s.r.o. působí v oblasti prodeje automobilů od roku 1998, kdy se stala autorizovaným dealerem vozů značky VOLVO. S pokrytím služeb v pardubickém a hradeckém kraji se stali největším plošným dealerem značky VOLVO. Od ledna 2002 sloučili veškeré služby spojené s prodejem vozů VOLVO do nového areálu na Hradecké ulici v Pardubicích. V Hradci Králové otevřeli v únoru 2007 nově vybudované zastoupení v části Kukleny. Jak prostory v Pardubicích tak v Hradci Králové poskytují v příjemně klimatizovaných prostorách nejvyšší standard služeb značky VOLVO.
Více se dozvíte na jejich webových stránkách www.dekomsystem.cz.

Kontakt a reference: Ing. Vladimír Švadlenka
Pardubice, Hradecká 537, tel: 466 510 086


DOFI-MK s.r.o.

Logo DOFI-MK

Společnost DOFI-MK s.r.o. je dopravní a spediční firma s mnohaletou praxí v mezinárodní kamionové dopravě a s odpovídajícím kvalitním vozovým parkem. Má vlastní servisní středisko, které poskytuje servisní služby jak pro vlastní, převážně kamiony značky Mercedes-Benz, tak i pro nákladní vozy jiných dopravních firem. Více se dozvíte na jejich webových stránkách www.dofi.cz.

Kontakt a reference: Pan Petr Sýkora
Rokycany, Arbesova 866, tel: 777 760 360HANYŠ – Servis, s.r.o.

Logo HANYŠ

Firma Hanyš byla založena v roce 1991 jako ryze česká soukromá firma. V počátcích existence bylo hlavní činností pronajímání mobilních jeřábů, jejichž počet a rozsah nosností se postupně zvyšoval. S rostoucími požadavky zákazníků o zajištění většího rozsahu služeb došlo k rozšíření činnosti o těžkou a nadrozměrnou přepravu a stavební činnost.
Disponuje 79 mobilními jeřáby značky Liebherr v rozsahu 25 – 800 tun a 25 speciálními podvalníky značky Goldhofer pro přepravu nákladů až do hmotnosti 500 tun s tahači značky Scania, DAF, MAN, Mercedes pro těžkou a nadrozměrnou přepravu. Firma Hanyš se tak stala ve svém oboru známou a progresivní firmou nejen v ČR, ale i v celé Evropě.
Pro tuto dopravní techniku má vlastní servisní středisko.
Více se o této společnosti dozvíte na jejich webových stránkách www.hanys.cz.

Kontakt: Počernická ul., Radonice


HUMMER CENTRUM s.r.o.

Logo HUMMER

Autorizovaný prodejce a servis značky HUMMER na českém trhu, společnost HUMMER CENTRUM s.r.o. využívá všech modulů IS Carsystem a Altus Vario k řízení činností spojených s prodejem a servisem vozů HUMMER. Dále pak tato společnost využívá náš IS k prodeji značkových autodoplňků a oblečení pro volný čas, pro doplňkový prodej na benzínové stanici a řízení agendy v jejich HUMMER Fitness centru.
Více se dozvíte na jejich webových stránkách www.hummer.cz.

Kontakt a reference: Pan Martin Mikulenčák
3.km dálnice D11 směr Hradec Králové
Praha 9, Olomoucká 2332, tel: 272 700 757


Impex Car corp., s.r.o.

Logo Impex Car

Společnost Impex Car corp., s.r.o. se zabývá prodejem luxusních vozů předních světových výrobců – Bentley, Aston Martin, Ferrari, Porsche, Masserati, Hummer, Audi, BMW, Mercedes Benz, atd. Specializuje se také na prodej luxusních vozů na objednávku.
Dále společnost Impex Car nabízí pronájem luxusních vozů s řidičem i bez něj. Náš IS Carsystem pomohl společnosti Impex Car corp. sjednotit několik samostatně fungujících agend do jediného informačního systému.
Více se dozvíte na webových stránkách této společnosti www.impexcar.com.

Kontakt: Praha 4, Na Křivině 1, tel: 222 103 404


JH TRUCK s.r.o.

Logo JH Truck

Společnost JH TRUCK s.r.o. a jejich dceřiná společnost JH TRUCK POINT s.r.o. jsou autorizovanými prodejci přívěsů a návěsů německé značky Humbaur. Dále se specializují na prodej starších nákladních vozidel značky Renault, DAF a MAN.
Náš IS Carsystem řídí ve společnostech JH TRUCK a JH TRUCK POINT nejen prodej dopravní techniky, servis, tak ale i účetní agendu obou společností. Obě společnosti, jedna v Jindřichově Hradci a druhá v Praze jsou v našem IS mezi sebou propojeny online.
Více se dozvíte na webových stránkách této společnosti www.jhtruck.cz.

Kontakt: Pan Miroslav Severa
Jindřichův Hradec, Růžová 7, tel: 384 320 734


KAREX a.s.

Logo Karex
Logo Irisbus
Logo Volvo

Společnost Karex a.s. prodává autobusy značky Irisbus-Iveco (KAROSA) výhradně do zahraničí s hlavním zaměřením na vybrané oblasti Ruské federace dle smluv uzavřených s výrobcem autobusů firmou Iveco Czech Republic, a.s.
Prodejním programem společnosti je úplný sortiment výrobce od městských přes linkové až po turistické autobusy.

V tuzemsku Karex a.s. provozuje vlastní zančkový servis IVECO a zančkový servis trucků VOLVO na pobočce v Cerekvici nad Loučnou.
Více se dozvíte na webových stránkách této společnosti www.karex-cerekvice.cz.

Kontakt: Pan Vít Svoboda
Cerekvice nad Loučnou, tel: 461 653 635


KONTAKT – služby motoristům, spol. s r.o.

Logo Kontakt

Společnost byla založena v roce 1992 a její hlavní podnikatelskou aktivitou stále zůstává:

  • velkoobchodní prodej pohonných hmot
  • provozování sítě čerpacích stanic KONTAKT
  • velkoobchodní prodej olejů, provozních kapalin, maziv a motoristického zboží ADBLUE

Mezi vedlejší podnikatelské aktivity patří prodej nových vozů RENAULT spojený s jejich autoservisem. Dále provozuje pneuservis a výměnu autoskel. Od roku 2005 provozujeme nákladní kamionovou dopravu, dopravu osobní závazkovou a dopravu osobní komerční v rámci vlastnictví dopravní a servisní společnosti KAD – Krkonošská nákladní doprava Vrchlabí.
Více se dozvíte na webových stránkách této společnosti www.kontaktcz.cz.

Kontakt: Pan Petr Šálek
Turnov, Svobodova 2050, tel: 481 323 609


Pema Automotive, s.r.o.

Logo Pema Automotive
Logo Suzuki

Společnost Pema Automotive, s.r.o. je největším autorizovaným prodejcem Suzuki v Karlovarském kraji. Nově otevřené autocentrum v Karlových Varech – Jenišově, je nejmodernějším a největším prodejním centrem Suzuki v ČR.
V tomto nejmodernějším autocentru je provoz řízen naším informačním systémem. 
Více se o této společnosti dozvíte na jejich webových stránkách www.pemaauto.cz.

Kontakt: Pan Michal Cyprich
Jenišov u Karlových Varů, Daimlerova 273, tel: 353 997 033


PRACHÁRNA autoprodej s.r.o.

Logo PRACHÁRNA autoprodej

Společnost PRACHÁRNA autoprodej s.r.o., která provozuje v Hradci Králové autobazar s nabídkou více jak 300 vozů si vybrala náš IS Carsystem pro nově otevřený autoservis. Autoservis je zaměřen na osobní automobily a malé dodávky. Opravují všechny typy vozidel jako Škoda, Ford, VW a další v České republice dostupné značky. 
Více se dozvíte na webových stránkách této společnosti www.autoservis.pracharna.cz.

Kontakt: Pan Vítězslav Krejčík
Hradec Králové, Svobodné Dvory 125, tel: 495 217 432


PTN – VESTRA, s.r.o.

Logo MAN

Společnost PTN – VESTRA s.r.o. je autorizovaným dealerem značky MAN na severní Moravě. Pro řízení chodu celého dealerství používá společnost všechny moduly Carsystemu a Altus Varia.

Kontakt: Mošnov 305, tel: 597 471 306


Rapid Servis s.r.o.

Logo Rapid Servis
Logo DAF

Společnost Rapid Servis s.r.o. je autorizovaným dealerem značky DAF v severních Čechách. Tato společnost využívá všechny moduly Carsystemu a Altus Varia pro řízení všech činností spojených se servisem nákladních vozů DAF, prodejem nákladních vozů DAF a prodejem originálních dílů DAF. Tato společnost je propojena naším IS s mateřskou společností v Chabařovicích.
Více se o této společnosti dozvíte na jejich webových stránkách www.firad-truck.cz.

Kontakt a reference: Pan Dušan Rezek
Jablonec nad Nisou, Želivského 53A, tel: 483 332 417

Vybrané implementace u našich zákazníků – servis zařízení


AQUASPOL PRAHA s.r.o.

Logo Aquaspol Praha

Firma AQUA SPOL, spol.s r.o. se zabývá prodejem čerpadel a průmyslových armatur. Se sídlem v Praze je jedním z největších distributorů čerpací techniky a příslušenství v České republice.
AQUA SPOL, spol.s r.o. je výrobcem čerpadel řady AQ, výhradním prodejcem výrobků firem Ebara, Elbi, Sumoto a ostatních renomovaných firem. Se sídlem v Praze a Litoměřicích patří mezi největší prodejce čerpadel a průmyslových armatur. Společnost využívá všechny moduly našeho IS včetně lokalizovaného servisního modulu pro záruční i pozáruční opravy čerpadel.
Více se o této společnosti dozvíte na jejich webových stránkách www.aquaspol.cz.

Kontakt a reference: Pan Michal Krbec
Praha 10, Dolínecká 2, tel: 274 818 343


C.O.P., spol. s r.o.

Logo C.O.P.

Společnost C.O.P. se zabývá prodejem a servisem sestavovacích strojních linek pro obchodní zásilky značek KERN, Lasermax a ATS. Společnost využívá všech modulů našeho IS Carsystem a Altus Vario včetně lokalizovaného servisního modulu.
Více se o této společnosti dozvíte na jejich webových stránkách www.cop.cz.

Kontakt a reference: Paní Dana Hádková
Praha 6, Možného 10, tel: 241 001 170-5


JaP – Jacina, s.r.o.

Logo JaP - Jacina

Společnost JaP – Jacina se od počátku specializuje na dodávky a montáže venkovních bran a sekčních vrat určených pro privátní i průmyslové využití a automatizaci vstupních systémů. Během své existence však rozšířila své spektrum činností při dodávkách a montážích sekčních vrat také o jejich výrobu. Celý provoz této společnosti je řízen IS Carsystem a Altus Vario včetně lokalizovaného modulu pro záruční a pozáruční servisní činnost.
Více se o této společnosti dozvíte na jejich webových stránkách www.jap-jacina.cz.

Kontakt: Mnichovo Hradiště, Nákladní ulice, tel: 326 773 454


KITCHEN De Luxe spol, s.r.o.

Logo KITCHEN De Luxe

Společnost KITCHEN De Luxe spol, s.r.o. na našem trhu vystupuje jako dodavatel technologického zařízení pro gastronomii a zabývá se jak návrhem a realizací kompletních projektů, tak dílčích kusových dodávek jednotlivých zařízení. Pro servis montovaných kuchyňských spotřebičů využívá společnost náš modul pro servisní zakázky (Autoservis), který jsme lokalizovali pro jejich potřeby.
Více se o této společnosti dozvíte na jejich webových stránkách www.kitchen-net.cz/.

Kontakt: Frýdek-Místek, Wolkerova 1593


SEC electronic

Logo SEC electronic
Logo SONY

Firma SEC electronic byla založena jako servisní elektronické středisko (Service Electronic Center). Díky dlouhodobé zkušenosti v oblasti servisu specielní audio a video techniky, rozšířila svoji činnost o servis měřících přístrojů a lékařské techniky. Je vyškolena u firmy COHERENT a MITSUBISHI electric, díky čemuž pokračuje v servisní činnosti lékařských přístrojů a laserů. V roce 2003 byla otevřena nová provozovna se specializací na prodej produktů SONY. Tato prodejna SONY centrum Pardubice patří do evropské sítě prodejen, pod záštitou SONY. Servisní modul našeho IS Carsystem byl lokalizován jak pro potřeby servisního oddělení, tak i pro středisko montáže elektroniky.
Více se o této společnosti dozvíte na jejich webových stránkách www.secel.cz.

Kontakt a reference: Pan Lukáš Pleva
Pardubice, Dražkovice 155, tel: 466 301 331


TAMTRON s.r.o.

Logo Tamtron

Společnost TAMTRON s.r.o. je nedílnou součástí mezinárodního uskupení firem TAMTRON GROUP předního výrobce digitálních, dynamických vážních systémů a zařízení, palubních informačních a datazpracujících systémů (palubní PC). Široký sortiment produktů a služeb TAMTRON GROUP je doplněn dodávkou různých forem datových přenosů a monitorovacích, navigačních a RFID informačních systémů pro různé aplikace. Společnost Tamtron využívá našeho lokalizovaného modulu Prodej aut pro prodej zařízení z jejich nabídky, kde hojně využívá možnosti tvorby katalogů možných výbav jednotlivých zařízení (systém sám rozpozná, které výbavy je možné k vybranému zařízení zákazníkovi dodat, a které ne), a pak využívá lokalizovaný Servisní modul našeho IS Carsystem, pro montáže zařízení a případný pozdější servis.
Více se o této společnosti dozvíte na jejich webových stránkách www.tamtron.cz.

Kontakt: Kralupy n. Vltavou, U Dýhárny 1162, tel: 315 733 201


Vectron System CZ s.r.o.

Logo Vectron System CZ

Společnost Vectron Systems CZ s.r.o. je výhradním zástupcem předního německého výrobce pokladních systémů Vectron Systems AG v České republice a na Slovensku. Od roku 1995 zavádí kontrolní a řídící systémy prodeje nejen do gastronomických provozů, ale všude tam, kde je nutností použití stabilního a inteligentního pokladního systému.
Díky naší standardní funkčnosti našeho softwaru jsme lokalizovali servisní modul tak, aby společnost Vectron byla schopna využít tento modul pro své servisní středisko. Společnost Vectron byla uživatelem IS Altus Vario již několik let, a servisním modulem uzavřela celý okruh činností, které řídí prostřednictvím jednoho IS. 
Více se o této společnosti dozvíte na jejich webových stránkách www.vectron.cz.

Kontakt a reference: Pan Tomáš Pačes
Praha 5, Nádražní 56, tel: 224 934 160

Naši partněři


autofólie levně

Logo autofólie levně

Společnost se zabývá instalací atestovaných autofólií nejvyšší kvality značky SunTek a ASWF na autoskla. Tyto filmy byly vyrobeny společnostmi Commonwealth Laminating & Coating, Inc. Martinsville, USA a American Standard Window Film Glendale, California, USA.
Společnost provozuje pobočky v Praze, Brně, Ostravě, Oloumouci, Zlíně a Hodoníně. Lze si dojednat montáž i u zákazníka.
Více informací získáte na jejich webových stránkách www.autofolie-levne.cz.